Hakkımızda


Başkanımızın 
mesajı..

img

Günümüzden 64 yıl önce, emlak komisyonculuğu mesleğini ülkemizde başlatan kişi olmasının yanı sıra, çok uzun yıllar boyunca İstanbul Ticaret Odası Emlak Komisyoncuları Meslek Komitesi Başkanlığı görevinde bulunarak, sektörümüze çok değerli katkılar sağlayan, İstanbul’un ve dolayısıyla ülkemizin en değerli gayrimenkullerini, 64 yıl önce yani, hiç birimiz henüz hayatta bile değilken “sözleşmeli emlakçı” olarak satan merhum Adil Araslı’nın varlığından bile haberleri olmadan, gerçek emlakçılığı Türkiye ile tanıştırdıklarını iddia eden yurt dışı merkezli emlak pazarlama şirketlerinin istilası altında olan canım ülkemizde, yüzde yüz Türk sermayeli bir emlak pazarlama şirketi olarak, yolumuza devam ediyoruz.

Ülkemizin ilk profesyonel emlak komisyoncusu olan ve “İstanbul’un tamamını satan adam” olarak sadece ülkemizde değil, tüm dünyada tanınan merhum Adil Araslı’nın emlakçılık konusunda hiçbir eğitiminin olmadığını, Allah vergisi olan zekası ve pazarlama yeteneği sayesinde mesleğinde zirveye ulaştığını düşünürsek, sektörümüzde başarıya ulaşmanın en önemli iki koşulunu da rahatlıkla tespit edebiliriz.

Bu iki koşula sahip olduğuna inanan bir insan olarak 2008 yılında yola çıktığımda, sadece iki kişiydik. Maddi olarak hiçbir gücümüz yoktu fakat, zekamıza ve pazarlama gücümüze olan inancımız çoktu.

Başarılarla dolu yılları geride bırakarak ulaştığımız 10. Yılımızda, farkımızla, candanlığımızla, tutkumuzla ve uzmanlığımızla, sektörümüzün ilham kaynağı olmaya, kalplerde sevgi dolu, güven dolu izler bırakmaya, kazandığımız insanların teveccühleriyle büyümeye devam ediyoruz, edeceğiz.

Ne mutlu bize..

Saygılarımla,

Gülçin Okay.
Kurucu, Yönetim Kurulu Başkanı.